Anasayfa

ARKADAŞLIK SİTELERİ

Savannah Kedisi

Savannah Kedisi

Savannah Kedisi Özellikleri

Savannah Kedisi Örneği

Genel veri

etimoloji

Cinsin adı, ilk örneğe verilen adla aynıdır.

Ebeveynler

Serval (Afrika yaban kedisi) x Evcil Kedi

doğada mevcut

HAYIR

uzun ömür

13-20 yaşında

Meslekler

Evcil Hayvan

üreme

Doğurganlık

Evcil Kedi ve aynı cinsin örnekleriyle doğurgandır , ancak Ocicat, Mısır Mau, Doğu ile İlgili Stenografi ve aynı Serval ile de çaprazlamaya izin verilir.

Savannah TICA (Uluslararası Kedi Derneği) tarafından yalnızca 2012 yılında tanınan nispeten yeni bir kedi türüdür .

Bu cins, Afrika Serval örneklerinin evcil kedilerle ve yavrularının Mısır Mau, Oriental Shorthair ve Ocicat örnekleriyle melezlenmesi yoluyla insan tarafından yaratılmıştır .

Onu ayıran ana özellikler, büyük sivri kulaklar ve altın, gümüş veya siyah dumanlı olabilen benekli kaplamadır.

Savannah , insanlarla ve diğer kedilerle etkileşime girmeyi seven, çok aktif ve kendine güvenen bir kedidir . Zeki ve meraklı, her zaman yapacak ilginç ve maceralı bir şeyler arıyor.

Bu cinsin sık sık uyarılmaya ve bol miktarda sağlam ve dayanıklı oyunlara ihtiyacı vardır, çünkü sıkılırsa Savannah oldukça yıkıcı olabilir.

Bu özel Savannah kedisi, insan ailesinin üyeleriyle güçlü bir bağ kurar ve onlarla birlikte olmak için, tasmalı yürümeyi veya oyuncak getirmeyi öğrenmek de dahil olmak üzere her şeyi yapmaya hazırdır.

Savannah, suyla oynamayı seven ve onunla etkileşime girmeyi seven insanlarla rahat olan neşeli ve eğlenceli bir kedidir. Birlikte büyütüldüklerinde bu cins çocuklarla, diğer kedilerle ve arkadaş canlısı köpeklerle iyi geçinebilir.

 

Savannah bilgi formu

Kesmek

Orta Büyük

Çocuklar için

Alanlarına saygı duymasını bilen çocuklar için mükemmel ve enerjik bir oyun arkadaşı olacak.

diğer kedilerle

Kural olarak, ekli bir önceki sosyalleştirme çalışmasıyla aynı cinsin örnekleriyle birlikte yaşama önerilir. Birlikte büyüseler daha iyi

köpeklerle

Her zaman kendini güvende hissedebileceği kendi alanlarını isteyecektir, ancak özellikle birlikte büyümüşlerse, bir köpekle birlikte yaşamak çok huzurlu olabilir.

Bütün bu hayvanlara sahip olan Arkadaş 18 sohbet arkadaşı kullanıcıları, Hayvan Sever Sohbet odasında chat yapmaktadır. Hayvan sever Arkadaş Sohbetinde, sizlerin de aradıklarınıza yer verilmiştir. Her daim Sohbet Odalarının birinci adresi olmaya devam etmektedir. IRC sohbet sitelerinin en yararlı içerikleri Arkadas18.com Bayan Arkadaş Sitesidir.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SaRe dedi ki:

Emeğine sağlık oldukça güzel paylaşım olmuş başarılar dilerim.