Anasayfa

CHAT SİTELERİ

Özel Chat Siteleri

Özel Chat Siteleri

Özel Chat Siteleri

Özel Chat Siteleri Tetikleyicilerinizin ne olduğunu keşfettikten sonra, vücudunuzun bu tetikleyicilerle ilişkilendirdiği duygulara yönelik isteklerini tatmin etmenin başka yollarını bulabilirsiniz. En kötü senaryoda, bu, bağımlılığınızı başka bir faaliyete aktaracaktır. En iyi senaryoda, vücudunuza iyi hissetmek için sizin bağımlılık alışkanlığınıza ihtiyacı olmadığını hatırlatacaksınız.

Tüm bağımlılıklar sadece alışkanlıkların sonucu değildir; bazen başa çıkma mekanizmalarından gelişirler. Bu, çevrimiçi sohbet odaları için geçerli olabilir, çünkü son zamanlarda dijital alanda insanlarla sorunlarınız hakkında konuşmaya olan ilginin adı olan “yabancılarla sohbet” fenomeni olabilir. Üzgünseniz, bunun yerine bir arkadaşınızı veya ailenizi arayıp onlarla konuşmayı düşünün. Bu size duygularınızı sohbet odasının dışında işlemek için başka bir yol sağlayacaktır.

Egzersiz, yoga, meditasyon veya yürüyüşe çıkmak gibi sağlıklı bir alternatif bulmanız da yararlı olabilir. Bu ve diğer egzersizler faydalıdır çünkü vücudunuzun ödül sistemini oluşturan “iyi hissetme kimyasallarından” biri olan endorfinlerin salınmasına yol açarlar.

Özel Chat Siteleri

Bilgisayardan kopmak için birkaç deneme gerekebilir, ancak kısa sürede zamanınızı nasıl harcadığınız konusunda daha olumlu ve üretken hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu, ertelediğiniz yeni bir hobi edinmek veya kaçındığınız bir arkadaşınızla buluşmayı kabul etmek için harika bir zaman olabilir. Bu, gerçek hayatta başkalarıyla daha rahat bağlantı kurabilmeniz için kendiniz hakkında daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Çevrimiçi tavsiye sohbetleri , karşılaştıkları zorluklar hakkında biriyle konuşmak isteyenlere destek ve rehberlik sunabilir . Bir sohbet seansından sonra, terapistinizi görebileceğiniz ve onların da sizi görebileceği normal video seanslarına geçme konusunda kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Bazı çevrimiçi sohbet platformları, uygunluğunuza bağlı olarak bir danışmanla eşleştirilme seçeneği sunarken, diğerleri, uygun olacağını düşündüğünüz potansiyel dinleyicilere mesaj göndermenize izin verebilir. Bu siteler genellikle program yapma, bir terapist seçme ve tedaviyi kendi şartlarınıza göre bitirme konusunda esneklik sunar.

İlginizi çeken kişiye ne soracağınızı düşünürken, ne hakkında konuşacağınız konusunda şüpheniz varsa dinleyicinize bunu bildirebileceğinizi bilin. Pek çok terapist, konuşmayı başlatmak için açık uçlu sorular sormak üzere eğitilmiştir.bir kullanıcı olarak konuları gündeme getirirken kendinizi daha rahat hissedene kadar seansı dinleyip rehberlik edip edemeyeceklerini sorun.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pretorya dedi ki:

Özel chat siteleri arayışları içerisinde olan arkadaşların kesinlikle gelip sohbet ve muhabbet etmesi gereken muazzam bir sohbet sitesi blogu

ZaMaN dedi ki:

Emeginize Sağlık